Revize OOPP

Kód: REVIZE2023
Cena na dotaz
150 Kč 124 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revize OOPP

- Cena revize je odvozena od množství kontrolovaného materiálu a nejnižší sazba je odvozena od vyhotovení revizního protokolu, který činní 150 Kč. 

- Platba je možná hotově, kartou na prodejně APEXu nebo převodem (možnost splatnosti pro OSVČ nebo obchodní společnosti)

- Záleží nám pohodlnosti zákazníka a proto nabízíme tři varianty dopravy:

  • A) přinesete svůj materiál do Apexu a následně si pro nej přijdete, dle dohodnutého termínu.
  • B) pošlete nám svůj materiál do Apexu a my Vám ho následně pošleme zpět (cena dopravy je, dle sazby dopravce, zasíláme pouze společností PPL).
  • C) přijedeme udělat periodickou kontrolu k Vám (cena za cestu je odvozena od počtu ujetých km, počítáme cestu vždy z APEXu k Vám a zpět).

- Nabízíme také služby čištění a servis produktů s náhradními díly, které souvisí s periodickou kontrolou. Můžete si doobjednat extra čistění nebo servis s náhradními díly.

- Silně znečištěný materiál automaticky čistíme a zákazník je předem obeznámen s cenou (silně znečištěný materiál bez vyčištění / praní nerevidujeme). Základní servis, jako je promazání produktů pokud je vhodný je automatický a bezplatný.

- Evidujeme každého zákazníka, tak že Vám hlídáme platnost revizního protokolu Vašeho vybavení. Za včasu Vás informujeme e-mailem či SMS o blížící se kontrole pro následují rok. 

Ceník revize 2024 ke stažení.

Malé logo

Doplňkové parametry

Kategorie: REVIZE OOPP
Záruka: 1 rok
tlacitko: Objednat
odkaz: https://www.apexforclimbing.cz/napiste-nam/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme e-shop a prodejna s lezeckým, outdoorovým a pracovním vybavením. Nabízíme kompletní výbavu pro pracovní i záchranářské lezení, industriál, běžné výškové práce i arboristiku. Ani sportovní lezci a příznivci outdooru u nás nepřijdou zkrátka. Myslíme na sportovní lezení, horolezectví, ferraty, canyoning i speleologii. Kromě prodeje se zabýváme také revizemi a kurzy pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Sortiment stále doplňujeme o nové zboží a s výběrem vybavení pro práci i sport Ti vždy rádi poradíme.

LogoApex