GSI - Pinnacle 4 Season Stove

Kód: 56003
Značka: GSI
1 698 Kč 1 403,31 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
2.10.2020

Vysoce efektivní plynový vařič pro externí připojení kartuše pomocí dlouhé kovové hadičky. Vařič je navržen pro maximální skladnost. Hořák dokonale optimalizuje dobu vaření a spotřebu plynu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GSI - Pinnacle 4 Season Stove

Vysoce efektivní plynový vařič pro externí připojení kartuše pomocí dlouhé kovové hadičky. Vařič je navržen pro maximální skladnost. Hořák dokonale optimalizuje dobu vaření a spotřebu plynu. Skládací nožičky a nosná ramena o průměru 138 mm poskytují stabilní a bezpečnou plochu na vaření.  Vařič se dodává včetně přepravního pouzdra. 

Vlastnosti:

  • Velmi snadné složení a rozložení
  • Manuální zapalování 
  • Kartuše na závit

Technické parametry: 

  • Hmotnost: 164 g
  • Rozměr: 51 x 46 x 81 mm
  • Výkon: 2.87kW

 

GSI

Doplňkové parametry

Kategorie: Vařiče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.164 kg
Vařič: Plynový
 

Značka GSI outdoors byla založena v roce 1985 sourozenci Donem, Ianem a Kathy Scott. Sourozenci své dětství strávili zkoumáním Britské Kolumbie, kde jejich vášeň pro outdoorové sporty začala. Firma sídlí ve Spokane ve Washingtonu, kde po dobu 35 let vytvářejí a zdokonalují funkční, účelné nádobí a doplňky pro outdoorové využití. Sortiment značky přináší celou škálu kvalitního vybavení pro venkovní stravování od skvělých nerezových termosek až po plynové kartuše či vychytávek v podobě skládacích skleniček na víno.

GSI