Petzl - Asap Lock

Kód: B071BA00
Značka: Petzl
5 297 Kč 4 378 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Petzl - Asap Lock

Zachycovač pádu se zajišťovací funkcí nezbytný při dvoulanové technice prací ve výšce a nad volnou hloubkou. ASAP Lock je zachycovač pádu, který se pohybuje volně po laně nahoru i dolu podle pohybu pracovníka, aniž by mu musel věnovat pozornost z důvodu pohybu. Při pádu pracovníka se ASAP Lock  automaticky zablokuje a zastaví pád pracovníka a to i v případě reflexivního chycení lana pracovníkem v pádu.

Systém LOCK slouží k zablokování zachycovače na jednom místě, čímž se zmenší délka pádu v místě činnosti pracovníka. V daném místě práce si pracovník ASAP Lock zablokuje a posune do maximální výše, čímž sníží v případě pádu prostor mezi kotevním bodem na pracovním postroji a výškou zachycovače na laně. 

  • Možnost kombinace s tlumičem pádu pro větší manipulační prostor pracovníka.
  • Velice jednoduchá instalace na jistící lano.
  • Funkčnost ja vertikální i šikmém pracovním laně. 
  • Automatická blokace i při reflexivním chycení lana padajícím pracovníkem. 

Technické parametry:

  • Hmotnost: 425 g
  • Průměr lana: 10 - 13 mm
  • Materiál: hliník, nerezová ocel, nylon
  • Certifikace: CE, EN 12841 type A 

Petzl

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlumiče a zachycovače pádu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.425 kg

Petzl - Asap Lock

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Petzl je francouzská značka horolezeckého, jeskyňářského a pracovního vybavení založena roku 1970 jeskyňářským badatelem - speologem Fernandem Petzlem. Firma Petzl koupila společnost Charles Moser, která se specializuje na výrobu cepínů a maček.V sortimentu značky Petzl najdeš také skvělé vybavení pro alpinismus. Jedním z jejich inovativních produktů je první pohyblivý zachycovač pádu pro práce ve výškách ASAP nebo první zbraň do ledu bez poutek a s ergonomickou rukojetí – QUARK ERGO.
 

V roce 2006 zakládá firma Petzl nadaci, která financuje projekty na záchranu lezeckých oblastí, ochranu přírody a rozvoj bezpečnosti ve vertikálních aktivitách.


Petzl