Beal - Genius Bucket

Kód: BSAC.GB
Značka: Beal
2 961 Kč 2 447 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beal - Genius Bucket 20l

Pomocný pracovní vak se zesíleným dnem slouží pro uložení většího množství nářadí a materiálu při práci ve výškách. Součástí vaku Genius Bucket je trojkapsa Beal - Genius Triple, která je připojena k vnitřní straně vaku a využívá se k uložení menších předmětů.

  • Zesílené dno.
  • Odolný materiál.
  • Velký pevný otvor pro snadný přístup k obsahu.
  • Pevná rukojeť pro zavěšení.
  • Součástí vaku je trojkapsa Beal - Genius Triple

Technické parametry:

  • Hmotnost: 1085 g
  • Výška: 40 x 40 cm
  • Max. nosnost: 50 kg

Beal

Doplňkové parametry

Kategorie: Pracovní vaky a batohy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.085 kg
Barva: Černá
Objem: 0 - 29 litrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 

BEAL je francouzská rodinná firma, založena roku 1950, která se specializuje se na výrobu horolezeckého, bouldrového a pracovního vybavení.

V roce 1976 firma BEAL na veletrhu v Grenoblu představila své první dynamické lano. Následné navázání spolupráce s lezeckou legendou Patrickem Edlingerem jen umocnilo jeho rozšíření do celého světa a za pár let se firma stává jedničkou na trhu.

BEAL je opravdový specialista na lana, který udává směr na trhu. Jejich inovativní přístup vedl k vytvoření např. k Program System (tz. zesílení vazby opletu na koncích lana pro větší odolnost vůči opotřebení v místě, které je nejvíce namáháno při zachycení pádu), pád tedy jako do bavlnky. Jejich dynamická lana mají velmi nízkou hmotnost, kvalitní impregnací splňující podmínky normy UIAA Water Repellent atd. U statických lan vynikají jako např. plovoucí statické lano typu A, lana s aramidovým opletem odolávající vysokým teplotám, polyamidová lana s aramidem opleteným jádrem, odolná vůči agresivním chemickým látkám, statické lano certifikované zároveň, jako dynamické a další.

Výrobní závody BEALU jsou ve Francii a na Madagaskaru. Výroba lan z polyamidu není nejlepší pro životní prostředí a proto se snaží o recyklaci veškerého odpadu.

V roce 2007 byla navázána spolupráce s neziskovou organizací „WOOD en stock“. Za každé prodané lano je vysazen strom v národním parku Andringitra v jižní části Madagaskaru. Doposud bylo vysazeno více než 700.000 stromů. 

Beal