Lifesystems - Stormproof Matches

Kód: 42230
Značka: Lifesystems
269 Kč 222 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lifesystems - Stormproof Matches

Speciální outdoorové zápalky, které snadno zapálíte v silném větru i dešti. Každá zápalka má na povrchu tenkou vrstvu vosku, který brání nasáknutí vody. Pokud po zapálení ponoříte zápalku do vody (silný déšť), po vyjmutí cca 1s se zápalka opět sama rozhoří. 

  • Odolnost proti vodě i větru.
  • Doba plamene 20 s.
  • Délka zápalky 65 mm.

Balení obsahuje:

  • 25 zápalek
  • 3 škrtátka 

Technické parametry:

  • Hmotnost: 60 g
  • Rozměry: 80 x 38 x 38mm
  • Materiál: Polykarbonát

LifeSystems

Doplňkové parametry

Kategorie: OUTDOOR
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.06 kg

Lifesystems - Stormproof Matches

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

"Jako mladý cestovatel jsem se pravidelně pohyboval mimo běžné turistické trasy. Jednoho dne, daleko od civilizace, jsem se vážně poranil. Naštěstí se nablízku nacházela lékařka, která mě kvalifikovaně ošetřila pomocí podomácku sestavené lékárničky. Kladl jsem si otázku: „Jak by to asi dopadlo, kdyby se mnou nebyla?“ Po návratu domů jsem začal v roce 1989 za pomoci oné lékařky spolu s týmem uznávaných odborníků na expedice a krizovou medicínu vyvíjet první britské cestovní lékárničky. Od té doby za pomoci nejnovějších výzkumů a poznatků z této oblasti neustále pracujeme na tom, abychom dodávali expediční vybavení na špičkové úrovni, které vám umožní vydat se vstříc těm nejdrsnějším dobrodružstvím světa".

Mark Cobham, zakladatel

Dnes je Lifesystems součástí 50-ti členného týmu vývojářů a skutečných expertů na cestování. Dodává se do specializovaných prodejen ve více než 40 zemích světa. Jelikož náš tým často a rád podstupuje výzvy a pravidelně se vrhá do nových dobrodružství, víme, jak má správné vybavení pro nouzové situace vypadat a fungovat, to nám můžete věřit...

LifeSystems