DMM - Nexus

Kód: SW490
Značka: DMM
2 474 Kč 2 045 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

DMM - Nexus Swivel Bow to Bow

Malý otočný závěs na extrémní podmínky. Oba konce otočného závěsu umožňují montážní otevření a zpětné zajištění. Obrtlík, který v systému zabírá menší výšku než většina ostatních otočných závěsů, což ocení předavším lanový systém pro záchranné práce.

  • Rozebíratelné oba konce pomocí šroubu a matice.
  • Malá velikost na výšku otočného závěsu.
  • Pohyb 360 stupňu a oba konce mají možnost vyosení do stran.

Technické parametry:

  • Hmotnost: 110 g
  • Rozměr: 108 x 48 x 27 mm
  • Pevnost: 26 kN
  • Pracovní zatížení: 3 kN

DMM

Doplňkové parametry

Kategorie: Otočné závěsy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.11 kg

DMM - Nexus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

DMM (Denny Moorhouse Mountaineering) je uznávaná britská lezecká firma, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitního horolezeckého vybavení. S více než 35 lety zkušeností se DMM stal jedním z nejuznávanějších výrobců horolezeckých předmětů na světě. DMM je známý svými inovativními produkty, jako jsou karabiny, cesty, friends a další horolezecké nástroje. Společnost klade velký důraz na kvalitu, pečlivý design a bezpečnost svých výrobků, které jsou testovány a certifikovány dle nejpřísnějších normativů. 

Firma DMM spolupracuje s profesionálními lezci a horolezeckými organizacemi, aby získala zpětnou vazbu a neustále zdokonalovala své produkty. Jejich vybavení je oblíbené jak mezi rekreačními lezci, tak i mezi profesionály, kteří ocení jejich spolehlivost, odolnost a inovativní vlastnosti. DMM se také vyznačuje svým ekologickým přístupem k výrobě. Společnost se snaží minimalizovat svůj ekologický otisk a používá udržitelné materiály a procesy, aby přispívala k ochraně přírody a životního prostředí. Svou vášní pro horolezectví a závazkem k excelenci se DMM stal důvěryhodnou značkou mezi lezeckou komunitou po celém světě.
DMM