Lifesystems - Reusable Hand Warmers

Kód: 42450
Značka: Lifesystems
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
6.10.2020

Reusable Hand Warmers představují opakované instatní a okamžité teplo v podobě 2 ks malých sáčků. Jsou znovupoužitelé po 90 minutách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lifesystems - Reusable Hand Warmers

Reusable Hand Warmers představují opakované instatní a okamžité teplo v podobě 2 ks malých sáčků. Jsou znovupoužitelé po 90 minutách.

Vlastnosti:

  • Jednoduchá aktivace a reaktivace
  • Kovový plíšek pro aktivaci uvnitř sáčku
  • Maximální teplota je 54°C
  • Netoxický materiál
  • 2x znovupoužitelný hřejivý polštářek

Technciké parametry:

  • Hmotnost: 118 g
  • Rozměr: 90 x 90 x 15 mm (každý)

 

LifeSystems

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.118 kg

"Jako mladý cestovatel jsem se pravidelně pohyboval mimo běžné turistické trasy. Jednoho dne, daleko od civilizace, jsem se vážně poranil. Naštěstí se nablízku nacházela lékařka, která mě kvalifikovaně ošetřila pomocí podomácku sestavené lékárničky. Kladl jsem si otázku: „Jak by to asi dopadlo, kdyby se mnou nebyla?“ Po návratu domů jsem začal v roce 1989 za pomoci oné lékařky spolu s týmem uznávaných odborníků na expedice a krizovou medicínu vyvíjet první britské cestovní lékárničky. Od té doby za pomoci nejnovějších výzkumů a poznatků z této oblasti neustále pracujeme na tom, abychom dodávali expediční vybavení na špičkové úrovni, které vám umožní vydat se vstříc těm nejdrsnějším dobrodružstvím světa".

Mark Cobham, zakladatel

Dnes je Lifesystems součástí 50-ti členného týmu vývojářů a skutečných expertů na cestování. Dodává se do specializovaných prodejen ve více než 40 zemích světa. Jelikož náš tým často a rád podstupuje výzvy a pravidelně se vrhá do nových dobrodružství, víme, jak má správné vybavení pro nouzové situace vypadat a fungovat, to nám můžete věřit...

LifeSystems