Black Diamond - Liquid White Gold

Kód: BD550493
Tip
Značka: Black Diamond
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2020

Magnezium v tekuté formě v objemu 160 ml. Výborné pro lezení ve stěnách a bouldering. Toto magnézium ocení především lidé, kterým se více potí dlaně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Black Diamond - Liquid White Gold

Magnezium v tekuté formě v objemu 150 ml. Výborné pro lezení ve stěnách a bouldering. Toto magnézium ocení především lidé, kterým se více potí dlaně. 

  • Objem: 150 ml 
  • Hmotnost: 160 g

Obsahuje:

  • H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
  • H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Black Diamond

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnezium a tape
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.16 kg
Magnézium: Tekuté
 

Americká společnost BLACK DIAMOND vznikla v roce 1989 v Salt Lake City. Jejími zakladateli jsou bývalí zaměstnanci firmy Chouinard Equipment. V roce 1996 byla ve Švýcarském Reinachu založena společnost Black Diamond Europe, díky níž jsou produkty Black Diamond dostupnější v celé Evropě. Patří na trhu ke špičkám ve svém oboru, ať pro svůj široký záběr produktů, tak pro vývoj prvotřídního vybavení. BLACK DIAMOND Equipment navrhuje a vyrábí produkty pro horolezectví, lyžování a horské sporty. V jejich portfóliu jsou např. jistící zařízení, přilby, cepíny, čelovky s výkonnými diodami od společnosti Cree či kvalitní batohy

Jedním z jejich inovativních produktů je karabina s revolučním, patentovaným automatickým zamykáním pomocí magnetů - Magnetron nebo pohyblivé postupové jištění Camalot.

Black Diamond