Beal - Roll Grip

Kód: BPGROLL
Značka: Beal
143 Kč 118 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beal - Roll Grip 

Tekuté magnézium s aplikační kuličkou v plnitelné 50ml lahvičce, díky které lze nanést magnézium na ruce rovnoměrně a přesně. Lahvičku lze znovu naplnit tekutým magnéziem Beal pure grip.

  • Tekuté magnézium
  • Aplikační kulička

Technické parametry:

  • Objem: 50 ml
  • Hmotnost: 60 g
  • Typ: tekuté magnézium

Beal

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnezium, Tape, Kartáčky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.06 kg
Magnézium: Tekuté

Beal - Roll Grip

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 

BEAL je francouzská rodinná firma, založena roku 1950, která se specializuje se na výrobu horolezeckého, bouldrového a pracovního vybavení.

V roce 1976 firma BEAL na veletrhu v Grenoblu představila své první dynamické lano. Následné navázání spolupráce s lezeckou legendou Patrickem Edlingerem jen umocnilo jeho rozšíření do celého světa a za pár let se firma stává jedničkou na trhu.

BEAL je opravdový specialista na lana, který udává směr na trhu. Jejich inovativní přístup vedl k vytvoření např. k Program System (tz. zesílení vazby opletu na koncích lana pro větší odolnost vůči opotřebení v místě, které je nejvíce namáháno při zachycení pádu), pád tedy jako do bavlnky. Jejich dynamická lana mají velmi nízkou hmotnost, kvalitní impregnací splňující podmínky normy UIAA Water Repellent atd. U statických lan vynikají jako např. plovoucí statické lano typu A, lana s aramidovým opletem odolávající vysokým teplotám, polyamidová lana s aramidem opleteným jádrem, odolná vůči agresivním chemickým látkám, statické lano certifikované zároveň, jako dynamické a další.

Výrobní závody BEALU jsou ve Francii a na Madagaskaru. Výroba lan z polyamidu není nejlepší pro životní prostředí a proto se snaží o recyklaci veškerého odpadu.

V roce 2007 byla navázána spolupráce s neziskovou organizací „WOOD en stock“. Za každé prodané lano je vysazen strom v národním parku Andringitra v jižní části Madagaskaru. Doposud bylo vysazeno více než 700.000 stromů. 

Beal