Beal - Roll Grip

Kód: BPGROLL
Značka: Beal
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
2.10.2020

Tekuté magnesium s aplikační kuličkou v plnitelné 50ml lahvičce. Lahvičku lze znovu plnit tekutým magnesiem Beal pure grip.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beal - Roll Grip

Tekuté magnesium s aplikační kuličkou v plnitelné 50ml lahvičce. Lahvičku lze znovu plnit tekutým magnesiem Beal pure grip.

Vlastnosti:

  • Tekuté magnesium
  • Aplikační kulička
  • Objem: 50 ml
  • Hmotnost: 60 g

 

Beal

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnezium a tape
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.06 kg
Magnézium: Tekuté
 

BEAL je francouzská rodinná firma, založena roku 1950, která se specializuje se na výrobu horolezeckého, bouldrového a pracovního vybavení.

V roce 1976 firma BEAL na veletrhu v Grenoblu představila své první dynamické lano. Následné navázání spolupráce s lezeckou legendou Patrickem Edlingerem jen umocnilo jeho rozšíření do celého světa a za pár let se firma stává jedničkou na trhu.

BEAL je opravdový specialista na lana, který udává směr na trhu. Jejich inovativní přístup vedl k vytvoření např. k Program System (tz. zesílení vazby opletu na koncích lana pro větší odolnost vůči opotřebení v místě, které je nejvíce namáháno při zachycení pádu), pád tedy jako do bavlnky. Jejich dynamická lana mají velmi nízkou hmotnost, kvalitní impregnací splňující podmínky normy UIAA Water Repellent atd. U statických lan vynikají jako např. plovoucí statické lano typu A, lana s aramidovým opletem odolávající vysokým teplotám, polyamidová lana s aramidem opleteným jádrem, odolná vůči agresivním chemickým látkám, statické lano certifikované zároveň, jako dynamické a další.

Výrobní závody BEALU jsou ve Francii a na Madagaskaru. Výroba lan z polyamidu není nejlepší pro životní prostředí a proto se snaží o recyklaci veškerého odpadu.

V roce 2007 byla navázána spolupráce s neziskovou organizací „WOOD en stock“. Za každé prodané lano je vysazen strom v národním parku Andringitra v jižní části Madagaskaru. Doposud bylo vysazeno více než 700.000 stromů. 

Beal