Lifesystems - Mini Sterile First Aid Kit

Kód: 1015
Značka: Lifesystems
449 Kč 371 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lifesystems - Mini Sterile First Aid Kit

Kompaktní cestovní lékárnička zajišťující základní sterilní vybavení na cestách, kde doktor nebývá na každém rohu. Díky kompaktní velikosti budete mít v batohu pro tuto lékárničku vždy místo! Obal je z vodotěsného materiálu.

Obsah balení:

  • Návod k ošetření
  • Jehly a injekční stříkačky
  • Skalpel
  • Antiseptické ubrousky
  • Gumové rukavice (vinyl)

Technické parametry:

  • Hmotnost: 90 g
  • Balení obsahuje: 14 kusů zdravotnického materiálu
  • Rozměr: 125 x 80 x 45 mm

LifeSystems

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékárničky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.09 kg
Použití: Active

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

"Jako mladý cestovatel jsem se pravidelně pohyboval mimo běžné turistické trasy. Jednoho dne, daleko od civilizace, jsem se vážně poranil. Naštěstí se nablízku nacházela lékařka, která mě kvalifikovaně ošetřila pomocí podomácku sestavené lékárničky. Kladl jsem si otázku: „Jak by to asi dopadlo, kdyby se mnou nebyla?“ Po návratu domů jsem začal v roce 1989 za pomoci oné lékařky spolu s týmem uznávaných odborníků na expedice a krizovou medicínu vyvíjet první britské cestovní lékárničky. Od té doby za pomoci nejnovějších výzkumů a poznatků z této oblasti neustále pracujeme na tom, abychom dodávali expediční vybavení na špičkové úrovni, které vám umožní vydat se vstříc těm nejdrsnějším dobrodružstvím světa".

Mark Cobham, zakladatel

Dnes je Lifesystems součástí 50-ti členného týmu vývojářů a skutečných expertů na cestování. Dodává se do specializovaných prodejen ve více než 40 zemích světa. Jelikož náš tým často a rád podstupuje výzvy a pravidelně se vrhá do nových dobrodružství, víme, jak má správné vybavení pro nouzové situace vypadat a fungovat, to nám můžete věřit...

LifeSystems