CMC Pro - Squid

Kód: 300020
Novinka Tip
Značka: CMC Pro
3 507 Kč 2 898 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

CMC Pro - Squid 

Kotevní prostředek SQUID je inovativní řešení pro systémy dvoulanových technik a aplikací se sdílením zátěže. Jeho vícesměrová konstrukce disponuje velkým kotevním bodem pro hlavní ukotvení a dvěma kolmými body pro optimální vyrovnání zatížení. SQUID efektivně spojuje dvě hardwarová zařízení (jistící a slaňovací prostředky) vedle sebe pro duální provoz a lepší rozložení zatížení. SQUID také nastavuje ideální rozestupy mezi prostředky, což umožňuje jednomu ,,operátorovi'' udržovat současnou dvojitou kontrolu tahu pomocí techniky dvou rukojetí (neboli „double clutching“)

  • Kotevní body jsou kompatibilní se širokou škálou způsobů spojení, například karabinou nebo lanem či smycí. 
  • SQUID se přirozeně orientuje směrem k zátěži a nechává prostředky volně se pohybovat, čímž snižuje riziko zablokování a posunutí v případě selhání lanového systému.
  • Silný a kompaktní SQUID je všestranný nástroj pro dvoulanovou techniku.
  • Poznámka: Při přímém připojení k SQUID může být snížena pevnost v přetržení textilu. Prohlédněte si testovací data pomocí odkazu: https://www.cmcpro.com/technical-content/squid-textile-test/

Technické parametry: 

  • Hmotnost: 240 g
  • Velikost10,4 x 8., x 5,1 cm 
  • Minimální průměr otvoru: 3,6 cm 
  • Hlavní - Tažná pevnost: 45 kN
  • Specifická - Rozvorná pevnost: 27, 7 kN
  • Certifikace: CE, NFPA

 Snímek obrazovky 2024-03-11 v 20.38.15

CMC Pro

Doplňkové parametry

Kategorie: Kotvící desky
Záruka: 2 roky

CMC Pro - Squid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Webová stránka značky: CMC Pro

CMC Pro je americká značka, kterou založil v roce 1978 v Kalifornii lezec a záchranář Jim Frank. V té době byli záchranáři nuceni improvizovat pouze s dostupným lezeckým vybavením, což záchranné akce činilo často komplikovanými a nebezpečnými. Frank se proto rozhodl, že založí specializovanou California Mountain Company (CMC), která se bude soustředit především na výbavu pro záchranáře. Postupně rozšiřoval sortiment na postroje, vaky, popruhy a další vybavení, které vždy podléhalo přísným kontrolám, specifikacím a konstrukčním standardům. V průběhu celého vývoje značka nikdy nepřestala inovovat své produkty a využívat nejlepší možné technologie pro dosažení maximální kvality a bezpečnosti. Také proto nyní nabízí jedny z nejlepších produktů pro záchranu a práci ve výškách dostupných na světovém trhu.

V posledních letech CMC expanduje a své produkty postupně certifikuje evropskými normami, díky čemuž jsou produkty dostupné i uživatelům u nás.  CMC Pro