Rock Empire - Anchor Chain

Kód: ZRN001
Značka: Rock Empire
1 439 Kč 1 189 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rock Empire - Anchor Chain

Koncový řetěz postupové linie na sportovních skalách nebo štand při více délkách. Set se skládá z nerezového řetězu, dvou galvanizovaných ocelových plaket, spojovacího kruhu a dvou protilehlých ocelových drátových karabin, které jsou s kruhem neoddělitelně spojeny.

  • Certifikováno dle EN 959, jako zavrtaná kotva a dle EN 12275, jako sportovní karabina.

Technické parametry:

  • Hmotnost: 710 g
  • Pevnost: 25 kN
  • Průměr plaket: 10 mm
  • Materiál: Nerez 304
  • Certifikace: EN 959, EN 12275

RockEmpire

Doplňkové parametry

Kategorie: Fixní jištění
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.694 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Historie české firmy vyrábějící outdoorové vybavení se datuje k roku 1990. Po dlouhém období všeobecného nedostatku vznikla vlivem otevření nových obchodních příležitostí po Sametové revoluci první výroba lezeckého vybavení poháněná nadšením několika horolezců. Hned od počátku byl vytvořen úzký vztah s nově vznikající obchodní sítí Hudy Sport, který v roce 1994 vedl ke vzniku sesterské společnosti Hudy Production. Firma se specializovala v oblasti lezeckých úvazků a značka Rock Empire® se stala synonymem dobrého horolezeckého vybavení.

Vývoj společnosti byl vždy nerozlučně spojen se společností HUDY, která po léta úspěšně zabezpečovala obchodní aktivity značky Rock Empire ® u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic a stejně tak i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Tyto kontakty byly pro ně vždy velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem firmu nadále orientovat. V létě 2008 vznikla současná forma společnosti ROCK EMPIRE s.r.o. a od roku 2009 převzali exportní práva registrované značky Rock Empire ®.

RockEmpire