Lahve Nalgene

Nesmrtelné lahve Nalgene

Láhev Nalgene, nebo, chcete-li hezky česky, naldžínka, mi přirostla k srdci. Přesněji řečeno k ruce. Vzhledem k povaze své práce a hlavně povaze svojí jí nosím stále u sebe. Možná jsem tím leckomu pro smích, ale až se najednou celý svět promění v poušť, tak já jediný přežiju! Vlastně jí nosím téměř všude, když jdu z domu. Od té doby co jsem ji objevil, jsem jich vystřídal několik. Jsou to totiž fakt držáci do nepohody. S mým zacházením sice mají hodně šrámů, ale na funkci to nemá vliv. Postupně jsem pro sebe i pro rodinu pořídil různé velikosti a typy. Od dětských až po 1,5 litrovku. K tomu jsou vyrobený bez těch sajrajtů, který se můžou do vody uvolňovat. Z těch s úzkým hrdlem se mi líp pije, se širším se zase líp udržuje čistá a taky mnohem snadněji doplňuje voda z nízkých kohoutků. A navíc mě hřeje na srdíčku, že jsem ušetřil dost peněz za balený vody a přírodu od mnoha PETek. A až mi odejde (ano, ani slavná naldžínka nevydrží přejetí autem), tak si rozhodně hned koupím novou.

                                                                                                                                                                     Michal 37, hasič

Tip od Apexu!

Jako každá outdoorová láhev se i Nalgene musí pořádně umývat, Přeci jenom je to trochu nuda a zabere to pár minut. Máme pro tebe vychytávku a tou je Teal - Clean Canteen. Mycí prášek, který jednoduše nasypeš do lahve, doplníš vodou a necháš pár hodin působit. Biofilm a vápenaté usazeniny jsou fuč! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení