Energetické tyčinky, gely a bonbony Chimpanzee

Energetické tyčinky, gely a bonbony Chimpanzee

Produkty značky Chimpanzee mě velmi mile překvapily. Poprvé, když jsem držela v ruce jejich energetické tyčinky už tehdy mě bavil jejich skvěle promyšlený obal a barevné provedení. Nicméně to přeci jenom není o obalu, ale o tom co se ukrývá uvnitř :-) Začala bych tedy u energetických tyčinek. Jejich složení je vážně naprosto přírodní! Což je poměrně dost znát v chuti každé tyčinky, čistá a nepřeslazená jemná chuť. Výběr příchutí tyčinek je hezky rozdělený a vybere si každý, za mě rozhodně favorit Energy bar - Lemon. Sladká chuť ve spojení štiplavých citrónů je skvělá a osvěžující. Tyčinky jsou až na jednu všechny veganské, KEŠU & KARAMEL je ,,pouze" vegetariánská. Na výběr je i z bezlepkových provedení. Tyčinky rozhodně můžu doporučit pro Ty co si nepotřebují kazit chuť zbytečným množstvím přeplácaných surovin ve složení tyčinek a mají rádi čistě přírodní variantu energie, která rozhodně nakopne a nezatíží zažívání. 

Energetické gely a bonbony značky Chimpanzee navazují na všechny produkty této značky a to je především čisté a přírodní složení v jejich portfóliu. Základ tvoří BIO agávový sirup, který udává sladkost všem gelům a především podíl sacharidové složky. Gely mají opravdu výraznou sladkou chuť bez jakékoliv pachuti. Což velmi oceňuji :-) Opět za mě opět vyhrála příchuť Energy gelu - Lemon. Další velkou výhodou je to, že není možné předávkování a tudíž mohou gely konzumovat i děti. Za mě rychlá energie, která nikoho neurazí.

Energetické bonbony Chimpanzee jsou chuťově naprosto geniální. Jedním slovem paráda!! Velký podíl ovocné složky, vitamínů a jsou bezlepkové a veganské. Rozhodně Vám nebude stačit jeden balíček :-)