Rock Empire - Abalak set

Kód: SFL016
Značka: Rock Empire
1 979 Kč 1 636 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rock Empire - Abalak set 

Abalak se dobře hodí do malých trhlinek a spár, často to je jediný pomocník, který bude fungovat v takovýchto podmínkách.
  • Horizontální i vertikální použití
  • Set 6 velikostí
  • Hmotnost: 326 g

Rock Empire

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postupové jištění
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.326 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Historie české firmy vyrábějící outdoorové vybavení se datuje k roku 1990. Po dlouhém období všeobecného nedostatku vznikla vlivem otevření nových obchodních příležitostí po Sametové revoluci první výroba lezeckého vybavení poháněná nadšením několika horolezců. Hned od počátku byl vytvořen úzký vztah s nově vznikající obchodní sítí Hudy Sport, který v roce 1994 vedl ke vzniku sesterské společnosti Hudy Production. Firma se specializovala v oblasti lezeckých úvazků a značka Rock Empire® se stala synonymem dobrého horolezeckého vybavení.

Vývoj společnosti byl vždy nerozlučně spojen se společností HUDY, která po léta úspěšně zabezpečovala obchodní aktivity značky Rock Empire ® u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic a stejně tak i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Tyto kontakty byly pro ně vždy velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem firmu nadále orientovat. V létě 2008 vznikla současná forma společnosti ROCK EMPIRE s.r.o. a od roku 2009 převzali exportní práva registrované značky Rock Empire ®.

RockEmpire