Rock Empire - Skill Position

Kód: CUP130
Značka: Rock Empire
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rock Empire - Skill Position

Pracovní polohovací prostředek Skill Position se používá pro zaujmutí pracovní pozice s vyloučením pádu. Nedílnou součástí je 100 cm odolný lanyard. Pás se nastavuje na libovolnou velikost pomocí rychospony. 

Není určen pro prevenci zachycení pádu ani práce ve visu.

  • Dvě kovová oka pro za ujmutí pracovní pozice.
  • Lanyard vybavený gumovým krytem na švu.
  • Pohodlné polstrování.

Technické parametry:

  • Hmotnost: 691 g
  • Velikost pasu: 80 - 130 cm
  • Certifikace: EN 358

RockEmpire

Doplňkové parametry

Kategorie: Postroje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.696 kg
Barva: Oranžová
Bezpečnost: Pás
Spony: Rychlospony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Historie české firmy vyrábějící outdoorové vybavení se datuje k roku 1990. Po dlouhém období všeobecného nedostatku vznikla vlivem otevření nových obchodních příležitostí po Sametové revoluci první výroba lezeckého vybavení poháněná nadšením několika horolezců. Hned od počátku byl vytvořen úzký vztah s nově vznikající obchodní sítí Hudy Sport, který v roce 1994 vedl ke vzniku sesterské společnosti Hudy Production. Firma se specializovala v oblasti lezeckých úvazků a značka Rock Empire® se stala synonymem dobrého horolezeckého vybavení.

Vývoj společnosti byl vždy nerozlučně spojen se společností HUDY, která po léta úspěšně zabezpečovala obchodní aktivity značky Rock Empire ® u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic a stejně tak i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Tyto kontakty byly pro ně vždy velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem firmu nadále orientovat. V létě 2008 vznikla současná forma společnosti ROCK EMPIRE s.r.o. a od roku 2009 převzali exportní práva registrované značky Rock Empire ®.

RockEmpire