Rock Empire - Ovál ocel - Twist lock

Kód: ZRC040.000
Značka: Rock Empire
350 Kč 289 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rock Empire - Ovál ocel - Twist lock

Rock Empire - Ovál ocel - Twist lock je ocelová karabina s twist-lockovým zámkem, která disponuje certifikací pro sportovní i průmyslové využití. Výhodou karabiny je, kromě jejího řešení bez ostrých hran a tedy bez rizika poškození lana či smyčkyK-Lock západka, která se nikde nezachytává a snadno se cvaká i vybírá z jištění. Pro otevření karabina je nutné udělat dva nezávislé pohyby.

Každá karabina má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Toto číslo zlepší evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

Technické parametry

  • Hmotnost: 172 g
  • Materiál: ocel
  • Světlost karabiny: 20 mm
  • Podélná pevnost: 25 kN
  • Příčná pevnost: 8 kN
  • Pevnost s otevřeným zámkem: 8 kN
  • Norma: EN 362, EN 12275

Rock Empire

Doplňkové parametry

Kategorie: Ocelové karabiny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.17 kg
Aktivita: Práce
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Historie české firmy vyrábějící outdoorové vybavení se datuje k roku 1990. Po dlouhém období všeobecného nedostatku vznikla vlivem otevření nových obchodních příležitostí po Sametové revoluci první výroba lezeckého vybavení poháněná nadšením několika horolezců. Hned od počátku byl vytvořen úzký vztah s nově vznikající obchodní sítí Hudy Sport, který v roce 1994 vedl ke vzniku sesterské společnosti Hudy Production. Firma se specializovala v oblasti lezeckých úvazků a značka Rock Empire® se stala synonymem dobrého horolezeckého vybavení.

Vývoj společnosti byl vždy nerozlučně spojen se společností HUDY, která po léta úspěšně zabezpečovala obchodní aktivity značky Rock Empire ® u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic a stejně tak i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Tyto kontakty byly pro ně vždy velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem firmu nadále orientovat. V létě 2008 vznikla současná forma společnosti ROCK EMPIRE s.r.o. a od roku 2009 převzali exportní práva registrované značky Rock Empire ®.

RockEmpire