Beal - Rookie Kid

Kód: BHROOK
Značka: Beal
1 161 Kč 959,50 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Dětský sedací úvazek pro vertikální aktivity Vašich dětí. Úvazek je lehký a má dvě přezky pro nastavení velikosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beal - Rookie Kid
 

Dětský sedací úvazek pro vertikální aktivity Vašich dětí. Úvazek je lehký a má dvě přezky pro nastavení velikosti. 

  • Systém nohaviček umožňuje rychlé nastavení stehenních popruhů, díky systému Dynamic Fit (systém patentovaný z dílny Black Diamond).
  • Jedna velikost, vhodná pro děti 7-8 let do maximální hmotnosti 40 kg.
  • Doporučujeme používat vždy s prsním úvazkem pro děti.
  • Úvazek má očko na pytlík magnezia a dvě poutka opatřená chráničkou proti prodření na materiál.

Technické parametry:

Velikost: Pás: Nohavičky: Hmotnost: Omezení:
                                                                                                                  
UNI 50-70 cm 32-48 cm 260 g do 40 kg

 

Beal

Doplňkové parametry

Kategorie: Úvazky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.26 kg
Barva: Oranžová, Zelená
Použití: Skály, Umělé stěny, Ferraty
Určení: Dětské
 

BEAL je francouzská rodinná firma, založena roku 1950, která se specializuje se na výrobu horolezeckého, bouldrového a pracovního vybavení.

V roce 1976 firma BEAL na veletrhu v Grenoblu představila své první dynamické lano. Následné navázání spolupráce s lezeckou legendou Patrickem Edlingerem jen umocnilo jeho rozšíření do celého světa a za pár let se firma stává jedničkou na trhu.

BEAL je opravdový specialista na lana, který udává směr na trhu. Jejich inovativní přístup vedl k vytvoření např. k Program System (tz. zesílení vazby opletu na koncích lana pro větší odolnost vůči opotřebení v místě, které je nejvíce namáháno při zachycení pádu), pád tedy jako do bavlnky. Jejich dynamická lana mají velmi nízkou hmotnost, kvalitní impregnací splňující podmínky normy UIAA Water Repellent atd. U statických lan vynikají jako např. plovoucí statické lano typu A, lana s aramidovým opletem odolávající vysokým teplotám, polyamidová lana s aramidem opleteným jádrem, odolná vůči agresivním chemickým látkám, statické lano certifikované zároveň, jako dynamické a další.

Výrobní závody BEALU jsou ve Francii a na Madagaskaru. Výroba lan z polyamidu není nejlepší pro životní prostředí a proto se snaží o recyklaci veškerého odpadu.

V roce 2007 byla navázána spolupráce s neziskovou organizací „WOOD en stock“. Za každé prodané lano je vysazen strom v národním parku Andringitra v jižní části Madagaskaru. Doposud bylo vysazeno více než 700.000 stromů. 

Beal