Black Diamond - Index ascender
Kód: BD620004 BD620003 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Black Diamond - Index Ascender
Blokant s velmi vysokou upínací sílou, kterou oceníte hlavně na mokrých, namrzlých a zablácených lanech.
Blokant-jumar s anatomicky tvarovaným madlem od firmy Black Diamond určený pro dlouhé výstupy ve velkých stěnách. Dvojitá směs gumy na madle zaručuje komfortní držení a použitá technologie trigger-finger pro snadnou manipulaci.
- Trigger-finger umožňuje bezproblémový provoz
- Odlehčený rám
- Agresivní zuby pro extra přilnavost na zledovatělá lana
- Velká karabina klip hole
- Verze pro levou i pravou ruku
Technické parametry:
- Hmotnost: 200 g
- Materiál: Hliník, ocel, plast
- Certifikace: EN 567
Doplňkové parametry
Kategorie: | Technické pomůcky |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Americká společnost BLACK DIAMOND vznikla v roce 1989 v Salt Lake City. Jejími zakladateli jsou bývalí zaměstnanci firmy Chouinard Equipment. V roce 1996 byla ve Švýcarském Reinachu založena společnost Black Diamond Europe, díky níž jsou produkty Black Diamond dostupnější v celé Evropě. Patří na trhu ke špičkám ve svém oboru, ať pro svůj široký záběr produktů, tak pro vývoj prvotřídního vybavení. BLACK DIAMOND Equipment navrhuje a vyrábí produkty pro horolezectví, lyžování a horské sporty. V jejich portfóliu jsou např. jistící zařízení, přilby, cepíny, čelovky s výkonnými diodami od společnosti Cree či kvalitní batohy.
Jedním z jejich inovativních produktů je karabina s revolučním, patentovaným automatickým zamykáním pomocí magnetů - Magnetron nebo pohyblivé postupové jištění Camalot.