LYOfood - Míchaná vejce na mexický způsob 75g

Kód: 7449
Značka: LYOfood
149 Kč 129,57 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
28.1.2021

Vajíčka na spoustu způsobů si vychutnáte po celém světe. LYOfood přichází s variací vajec a mexický způsob s červenými fazolemi, sýrem i kukuřicí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LYOfood - Míchaná vejce na mexický způsob

Vajíčka na spoustu způsobů si vychutnáte po celém světe. LYOfood přichází s variací vajec a mexický způsob s červenými fazolemi, sýrem i kukuřicí.

Jídla jsou před vysušením mrazem vařena a ochucena. V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin. Doba spotřeby jsou 4 roky.

Složení: vejce mix (vejce, kyselina citrónová) 44%, červená paprika 14%, cibule 13%, fazole 12%, kukuřice, sýr (ovčí mléko, sůl, syřidlo), olivový olej, listy koriandru, chilli, sůl, česnek.

  • Info pro konzumenty: pro vegetariány, bez lepku.

Nutriční hodnoty balení 75 g: (270 g před vysušením)

  • Energetická hodnota: 347 kcal / 1446 kj
  • Bílkoviny: 24,68 g
  • Sacharidy: 22,50 g
  • Tuky: 16,20 g

LYOfood

Doplňkové parametry

Kategorie: Snídaně
Záruka: 3 roky
Konzument: Vegetarian, bez Lepku

Historie společnosti LYOFOOD je silně spojena s partnerem spolupráce Lyovitem - jedním z hlavních výrobců lyofilizovaných bylin, ovoce a zeleniny s více než 20letou zkušeností na trhu. Lyovit použil svou revoluční technologii a know-how k vytvoření prvních lyofilizovaných jídel v roce 1998. Produkt byl pojmenován „Lyofood“ a sportovci ho vřele přivítali. Všechny jejich produkty jsou před vysušením mrazem vařena a ochucena. V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin.

LYOfood