Rock Empire - Daisy chain profi

Kód: CDP135
Značka: Rock Empire
680 Kč 561,98 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2020

Daisy chain Profi je kotvící a spojovací prostředek, který se skládá z 9ti nosných ok. Tato jedinečná smyčka umožňuje variabilní použití při zachování bezpečnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rock Empire - Daisy chain profi

Daisy chain Profi je kotvící a spojovací prostředek, který se skládá z 9ti nosných ok. Tato jedinečná smyčka umožňuje variabilní použití při zachování bezpečnosti.

  • Každé jednotlivé oko je pevnostní a lze ho zatížit v libovolném směru.
  • Splňuje normu pro práci ve výšce a nad volnou hloubkou.

Technické parametry:

  • Celková délka: 135 cm
  • Počet ok: 9
  • Délka ok: 8x15cm, 1x30cm
  • Pevnost: 22 kN
  • Hmotnost: 224 g
  • Certifikace: EN 254, EN 795 B, EN 16 415

Rock Empire

Doplňkové parametry

Kategorie: Smyčky a popruhy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.224 kg
Barva: Černá
Druhy smyčky: Ploché
Použití smyčky: Polohovací
 

Historie české firmy vyrábějící outdoorové vybavení se datuje k roku 1990. Po dlouhém období všeobecného nedostatku vznikla vlivem otevření nových obchodních příležitostí po Sametové revoluci první výroba lezeckého vybavení poháněná nadšením několika horolezců. Hned od počátku byl vytvořen úzký vztah s nově vznikající obchodní sítí Hudy Sport, který v roce 1994 vedl ke vzniku sesterské společnosti Hudy Production. Firma se specializovala v oblasti lezeckých úvazků a značka ROCK EMPIRE ® se stala synonymem dobrého horolezeckého vybavení.

Vývoj společnosti byl vždy nerozlučně spojen se společností HUDY, která po léta úspěšně zabezpečovala obchodní aktivity značky ROCK EMPIRE ® u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic a stejně tak i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Tyto kontakty byly pro ně vždy velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem firmu nadále orientovat. V létě 2008 vznikla současná forma společnosti ROCK EMPIRE s.r.o. a od roku 2009 převzali exportní práva registrované značky ROCK EMPIRE ®.

RockEmpire