GSI - Moka Espresso Pot

Kód: 65100
Značka: GSI
1 410 Kč 1 165,29 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2020

Moka Espresso Pot je konvička z kvalitní nerezové oceli pro přípravu kávy. Stylový design a odolný materiál je zárukou pro potěšení každého milovníka čerstvé kávy. Konvička je vhodná i na indukční desku a svým dokonalým tepelným rozkladem dokáže připravit až 9 espress v několika minutách. odolný materiál je navíc zárukou dlouhé životnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GSI - Moka Espresso Pot

Moka Espresso Pot je konvička z kvalitní nerezové oceli pro přípravu kávy.

Stylový design a odolný materiál je zárukou pro potěšení každého milovníka čerstvé kávy. Konvička je vhodná i na indukční desku a svým dokonalým tepelným rozkladem dokáže připravit až 9 espress v několika minutách. odolný materiál je navíc zárukou dlouhé životnosti.

Technické parametry:

  • Objem: 739 ml
  • Hmotnost: 876 g
  • Rozměr: 117 x 113 x 216 mm

Materiál:

  • Nerezová ocel

GSI

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádobí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.876 kg
Materiál: Nerezové
 

Značka GSI outdoors byla založena v roce 1985 sourozenci Donem, Ianem a Kathy Scott. Sourozenci své dětství strávili zkoumáním Britské Kolumbie, kde jejich vášeň pro outdoorové sporty začala. Firma sídlí ve Spokane ve Washingtonu, kde po dobu 35 let vytvářejí a zdokonalují funkční, účelné nádobí a doplňky pro outdoorové využití. Sortiment značky přináší celou škálu kvalitního vybavení pro venkovní stravování od skvělých nerezových termosek až po plynové kartuše či vychytávek v podobě skládacích skleniček na víno.

GSI