Lifesystems - Thermal Blanket

Kód: 42120
Tip
Značka: Lifesystems
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2020

Thermal Blanket je lehká, skladná termofólie, která pomůže udržet tělesnou teplotu v případě úrazu nebo prudké neočekávané změny počasí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LifeSystems - Thermal Blanket

Thermal Blanket je lehká, skladná termofólie, která pomůže udržet tělesnou teplotu v případě úrazu nebo prudké neočekávané změny počasí. Je vyrobena z pokoveného odolného polyesteru, který odráží zpět více než 90% vyzařovaného tělesného tepla. Pokrývka je nepromokavá, větruodolná a velmi dobře odráží radarové vlny. Termofólie by měla tvořit základ každé lékárničky ať už na kolo nebo turistiku. 

Vlastnosti, obsah balení:

  • Velmi nízká hmotnost: 55 g 
  • Kompaktní provedení.
  • Vodě i větru odolná.
  • Odráží radarové vlny.
  • Velmi dobře viditelná.
  • Pro 1 osobu.
  • Rozměr rozbalené fólie: 210x140 cm.
  • Rozměr sbalené fólie: 90x100x28 mm.

LifeSystems

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékárničky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.55 kg

"Jako mladý cestovatel jsem se pravidelně pohyboval mimo běžné turistické trasy. Jednoho dne, daleko od civilizace, jsem se vážně poranil. Naštěstí se nablízku nacházela lékařka, která mě kvalifikovaně ošetřila pomocí podomácku sestavené lékárničky. Kladl jsem si otázku: „Jak by to asi dopadlo, kdyby se mnou nebyla?“ Po návratu domů jsem začal v roce 1989 za pomoci oné lékařky spolu s týmem uznávaných odborníků na expedice a krizovou medicínu vyvíjet první britské cestovní lékárničky. Od té doby za pomoci nejnovějších výzkumů a poznatků z této oblasti neustále pracujeme na tom, abychom dodávali expediční vybavení na špičkové úrovni, které vám umožní vydat se vstříc těm nejdrsnějším dobrodružstvím světa".

Mark Cobham, zakladatel

Dnes je Lifesystems součástí 50-ti členného týmu vývojářů a skutečných expertů na cestování. Dodává se do specializovaných prodejen ve více než 40 zemích světa. Jelikož náš tým často a rád podstupuje výzvy a pravidelně se vrhá do nových dobrodružství, víme, jak má správné vybavení pro nouzové situace vypadat a fungovat, to nám můžete věřit...

LifeSystems