Thermarest - NeoAir XLite

Kód: 13212 13213 13215 Zvolte variantu
Značka: Thermarest
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma
Thermarest - NeoAir XLite
3 669 Kč 4 499 Kč 5 209 Kč od 3 669 Kč 3 032,23 Kč bez DPH 3 718,18 Kč bez DPH 4 304,96 Kč bez DPH od 3 032,23 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Karimatky řady „Fast & Light“ určené pro náročné cestovatele, alpinisty, kteří potřebují co nejlehčí karimatku, sbalitelnou do malých rozměrů, ale potřebují teplotní komfort. Tato řada karimatek je určená pro čtyřsezónní použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thermarest - NeoAir XLite

Nafukovací karimatka NeoAir XLite nabízí minimální velikost ve sbaleném stavu a maximální pohodlí, když je rozbalená. Určitě potěší všechny milovníky cestování nalehko.

Nepřekonatelná technologie Triangular Core Matrix poskytuje nejlepší poměr tepelné izolace a hmotnosti v kategorii konstrukcí nafukovacích matrací. Tloušťka 6,4 cm zajišťuje uživateli vynikající stabilitu a pohodlí při spaní. Kompaktní karimatka se může pochlubit hodnotou koeficientu tepelné izolace R-value 4,2, což umožňuje uživatelům pohodlně tábořit po většinu roku. XLite se vyrábí v několika velikostech, aby uspokojila všechny uživatele podle jejich potřeb. Novinkou je vysoce účinný ventil WingLock, který umožňuje nafouknout matraci třikrát rychleji díky rozšířenému otvoru a jednosměrnému ventilu se zpětnou blokací. Součástí karimatky je nafukovací vak, kompresní obal a opravná sada.

  • Bezkonkurenční poměr izolace a hmotnosti: jedna vrstva reflexního hliníkového zátěru patentované technologie ThermaCapture™ zachycuje a vrací sálavé teplo zpět k tělu, konstrukce Triangular Core Matrix ™ minimalizuje tepelné ztráty - to vše pouze konstrukcí, bez navýšení objemu a hmotnosti další izolační výplní
  • Vynikající pohodlí: tloušťka 6,4 cm a konstrukce komor poskytují bezkonkurenční stabilitu a oporu
  • Ultra sbalitelná: díky unikátní konstrtukci je možné karimatku po vyfouknutí sbalit do minimálních rozměrů 
  • WingLock ™ Valve: spolehlivý ventil s intuitivním ovládáním a zpětnou blokací vzduchu při nafukování maximalizuje průtok vzduchu pro snazší nafouknutí a rychlejší vypouštění
  • Výběr velikostí: několik velikostí vám umožní vybrat délku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám
  • Příslušenství: součástí balení je nafukovací vak, kompresní obal a opravná sada 

Technické parametry:

Small:       Regular:       Large:
         
Šířka x délka: 51 x 168 cm   Šířka x délka: 51 x 183 cm   Šířka x délka: 64 x 196 cm
Délka:168 cm   Délka: 183 cm   Délka: 196 cm
Tloušťka: 6,4 cm   Tloušťka: 6,4 cm   Tloušťka: 6,4 cm
Hmotnost: 230 g   Hmotnost: 350 g   Hmotnost: 460 g
Tepelný koeficient: 4,2 R   Tepelný koeficient: 4,2 R   Tepelný koeficient: 4,2 R
Rozměry v zabaleném stavu: 23 x 9 cm   Rozměry v zabaleném stavu: 23 x 10 cm    Rozměry v zabaleném stavu: 28 x 11 cm

 

Thermarest

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karimatky
Záruka: 2 roky
Barva: Žlutá
Karimatky: Nafukovací

NeoAir XLite

 

„Začali jsme, protože jsem chtěl lepší matraci,“ říká John Burroughs, spoluzakladatel společnosti Thermarest.

Společnost THERM-A-REST založena roku 1972 ve městě Seattle třemi zkušenými lezci a jejich snem o lepším a pohodlnějším vnímaní, užívání hor a divokých míst. První nápad přišel při zahradničení, kdy si Jim kleknul na kolena a polštář, který pod nimi měl vytlačil vzduch. Jim si uvědomil, že ,,pěna z otevřených buněk má tvarovou paměť“. A tím začal příběh o prvním prototypu „samonafukovací“ karimatky. Po měsících úprav a testování byl představen první model jejich karimatky. V roce 2009 uvedli na trh vzduchovou matraci NeoAir ® - jednu z největších inovací v pohodlí venkovního spánku. 

Dnes můžeme s jistotou říci, že Thermarest zůstává světovým lídrem v oblasti venkovního komfortu a nabízí nejširší a nejinovativnější sortiment dostupných outdoorových produktů.


Thermarest