Rock Empire - 2Tap Screw

Kód: ZRC048B ZRC048G Zvolte variantu
Značka: Rock Empire
320 Kč 264,46 Kč bez DPH
2-3 dny 2-3 dny Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
3.3.2021 3.3.2021 Zvolte variantu

Karabina určená pro jištění s tvarem HMS, šroubovacím zámkem a příčkou, která brání karabině otočení v oku sedacího úvazku při jištění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rock Empire - 2Tap Screw

Karabina určená pro jištění s tvarem HMS, šroubovacím zámkem a příčkou, která brání karabině otočení v oku sedacího úvazku při jištění. Díky správné poloze karabině je karabina ve správném zatížení a zámek v bezpečí, proto se můžete plně věnovat spolulezci. 

  • Šroubovací zámek s hrubým povrchem pro lepší manipulaci. 
  • KeyLock západka která zamezí zachytávání karabiny a neobsahuje žádné ostré hrany.
  • Na výběr je ze dvou barev modré a zelené.
  • Každá karabina má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. 
  • Karabina má pracovní normu ČSN EN 362.

Technické parametry:

  • Světlost: 24 mm
  • Zatížení: 24 kN, 7 kN, 6 kN
  • Materiál: Hliníková slitina
  • Hmotnost: 89 mm

RockEmpire

Doplňkové parametry

Kategorie: Karabiny
Záruka: 2 roky
Barva: Modrá, Zelená
Typ karabin: HMS
Zámek: Šroubovací
 

Historie české firmy vyrábějící outdoorové vybavení se datuje k roku 1990. Po dlouhém období všeobecného nedostatku vznikla vlivem otevření nových obchodních příležitostí po Sametové revoluci první výroba lezeckého vybavení poháněná nadšením několika horolezců. Hned od počátku byl vytvořen úzký vztah s nově vznikající obchodní sítí Hudy Sport, který v roce 1994 vedl ke vzniku sesterské společnosti Hudy Production. Firma se specializovala v oblasti lezeckých úvazků a značka ROCK EMPIRE ® se stala synonymem dobrého horolezeckého vybavení.

Vývoj společnosti byl vždy nerozlučně spojen se společností HUDY, která po léta úspěšně zabezpečovala obchodní aktivity značky ROCK EMPIRE ® u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic a stejně tak i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Tyto kontakty byly pro ně vždy velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem firmu nadále orientovat. V létě 2008 vznikla současná forma společnosti ROCK EMPIRE s.r.o. a od roku 2009 převzali exportní práva registrované značky ROCK EMPIRE ®.

RockEmpire