LYOfood - Těstoviny s gorgonzolou a špenátem

Kód: 107425
Tip
Značka: LYOfood
189 Kč 164,35 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
22.4.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

LYOfood - Těstoviny s gorgonzolou a špenátem

Kombinace těstovin, špenátu, smetaného sýru Gorgonzola a celé ozdobené mandlovými vločkami. Vegetariánské jídlo, které Vám dodá maximum energie, kterou potřebujete.

Jídla jsou před vysušením mrazem vařena a ochucena. V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin. Doba spotřeby jsou 3 roky.

Složení: špenát 42%, těstoviny (obs. pšeničnou krupici) 36%, cibule, zakysaná smetana, Gorgonzola 2%, mandle, sůl, česnek, máslo.

  • Konzument: vegetarián
  • Alergeny: lepek, laktóza

Nutriční hodnoty balení 98 g: (370 g před vysušením)

  • Energetická hodnota: 439 kcal / 1838 kj
  • Bílkoviny: 17,35 g
  • Sacharidy: 43,71 g
  • Tuky: 19,7 g

 LYOfood

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavní jídla
Záruka: 3 roky
Konzument: Vegetarian

Historie společnosti LYOFOOD je silně spojena s partnerem spolupráce LYOVITEM - jedním z hlavních výrobců lyofilizovaných bylin, ovoce a zeleniny s více než 20letou zkušeností na trhu. Lyovit použil svou revoluční technologii a know-how k vytvoření prvních lyofilizovaných jídel v roce 1998. Produkt byl pojmenován „Lyofood“ a sportovci ho vřele přivítali. Všechny jejich produkty jsou před vysušením mrazem vařena a ochucena. V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin.

LYOfood