LYOfood - Mexická pánev

Kód: 7500
Značka: LYOfood
209 Kč 181,74 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
15.4.2021

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LYOfood - Mexická pánev

Porce plná chutí, spolu se šťavnatými kostkami kuřecího masa, celými fazolemi, kukuřicí a zeleninou. Skvěle ochucené s přílohou v podobě bílé rýže. Velmi bohaté na bílkoviny. 

Jídla jsou před vysušením mrazem vařena a ochucena. V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin. Doba spotřeby jsou 3 roky.

Složení: kuřecí prsa (kostičky) 32%, rýže 26%, červené fazole 8%, cibule, pšeničná mouka, červená paprika 4%, sladká kukuřice 4%, rajčatová pasta, kanolový olej, sůl, koření (obsahuje celer a sezam).

  • Konzument: bez laktózy
  • Alergeny: lepek, celer, sezam

Nutriční hodnoty balení 94 g: (370 g před vysušením)

  • Energetická hodnota: 359 kcal / 1519 kj
  • Bílkoviny: 36,1 g
  • Sacharidy: 41,27 g
  • Tuky: 4,42 g

LYOfood

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavní jídla
Záruka: 3 roky
Konzument: bez Laktozy

Historie společnosti LYOFOOD je silně spojena s partnerem spolupráce LYOVITEM - jedním z hlavních výrobců lyofilizovaných bylin, ovoce a zeleniny s více než 20letou zkušeností na trhu. Lyovit použil svou revoluční technologii a know-how k vytvoření prvních lyofilizovaných jídel v roce 1998. Produkt byl pojmenován „Lyofood“ a sportovci ho vřele přivítali. Všechny jejich produkty jsou před vysušením mrazem vařena a ochucena. V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin.

LYOfood