LYOfood - Kuře pěti chutí s rýží

Kód: 7234
Tip
Značka: LYOfood
219 Kč 190,43 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

LYOfood - Kuře pěti chutí s rýží

Šťavnaté kousky kuřecího masa se spoustou skvělých potravin jako jsou bambusové výhonky až po Jidášovo ucho, sojové boby, červené papriky, cukety, mrkve a pórku. Vše podávané s rýží basmati. Porce bílkovin a sacharidů s minimem tuku. 

Jídla jsou před vysušením mrazem vařena a ochucena. V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin. Doba spotřeby jsou 3 roky.

Složení: rýže 39%, kuřecí prsa (kostičky) 34%, zelenina v různém poměru 21% (klíčky z fazolí Mungo, červená paprika, červená cibule, Jidášovo ucho, bambusové výhonky, mrkev, pórek, cibule), bramborová mouka, sůl, sójová omáčka (sójové boby, sůl, pšeničná mouka), koření.

  • Konzument: bez laktózy
  • Alergeny: lepek

Nutriční hodnoty balení 82 g: (370 g před vysušením)

  • Energetická hodnota: 316 kcal / 1337 kj
  • Bílkoviny: 23,45 g
  • Sacharidy: 47,89 g
  • Tuky: 2,71 g

LYOfood

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavní jídla
Záruka: 3 roky
Konzument: bez Laktozy

Historie společnosti LYOFOOD je silně spojena s partnerem spolupráce LYOVITEM - jedním z hlavních výrobců lyofilizovaných bylin, ovoce a zeleniny s více než 20letou zkušeností na trhu. Lyovit použil svou revoluční technologii a know-how k vytvoření prvních lyofilizovaných jídel v roce 1998. Produkt byl pojmenován „Lyofood“ a sportovci ho vřele přivítali. Všechny jejich produkty jsou před vysušením mrazem vařena a ochucena. V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin.

LYOfood