LYOfood - Dušené vepřové s kroupami 83g

Kód: 7463
Tip
Značka: LYOfood
209 Kč 181,74 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
3.3.2021

Chutné kousky vepřového s velmi zdravou přílohou v podobě perlového ječmene a zeleninou v krémové omáčce. Kombinace surovin a chutí, které splní svůj účel, zasytí a dodají potřebnou energii pro další výkony.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LYOfood - Dušené vepřové s kroupami

Chutné kousky vepřového s velmi zdravou přílohou v podobě perlového ječmene a zeleninou v krémové omáčce. Kombinace surovin a chutí, které splní svůj účel, zasytí a dodají potřebnou energii pro další výkony. Vyváženost všech surovin v této porci je dokonalá.

Jídla jsou před vysušením mrazem vařena a ochucena. V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin. Doba spotřeby jsou 3 roky.

Složení: vepřové maso (kostky) 38%, kroupy (ječmen) 28%, pšeničná mouka, mrkev 5%, červená paprika 5%, zelený hrášek 5%, kořen petržele 5%, cibule 5%, sůl, kanolový olej.

  • Konzument: bez laktózy
  • Alergeny: lepek

Nutriční hodnoty balení 83 g: (370 g před vysušením)

  • Energetická hodnota: 334 kcal / 1409 kj
  • Bílkoviny: 31,04 g
  • Sacharidy: 30,54 g
  • Tuky: 8,38 g

 

LYOfood

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavní jídla
Záruka: 3 roky
Konzument: bez Laktozy

Historie společnosti LYOFOOD je silně spojena s partnerem spolupráce LYOVITEM - jedním z hlavních výrobců lyofilizovaných bylin, ovoce a zeleniny s více než 20letou zkušeností na trhu. Lyovit použil svou revoluční technologii a know-how k vytvoření prvních lyofilizovaných jídel v roce 1998. Produkt byl pojmenován „Lyofood“ a sportovci ho vřele přivítali. Všechny jejich produkty jsou před vysušením mrazem vařena a ochucena. V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin.

LYOfood