LYOfood - Bigos 80g

Kód: 7630
Značka: LYOfood
233 Kč 202,61 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

LYOfood - Bigos

Zajímavá kombinace kyselého zelí, masa, hub a uzených švestek s naprosto unikátní kombinaci chutí. Kyselé zelí je plné benefitů a skvělé pro zažívání. Rustikální polská kuchyně co chutná. K dokonalosti jídla doporučujeme dobrý chléb.

Jídla jsou před vysušením mrazem vařena a ochucena. V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin. Doba spotřeby jsou 3 roky.

Složení: zelí (zelí, mrkev, sůl) 62%, vepřové maso (kostky) 18%, kuřecí prsíčka (kostičky) 6%, žampiony, kanolový olej, sušené hříbky, uzené švestky, koření (obsahuje celer).

  • Konzument: bez laktózy, bez lepku
  • Alergeny: celer

Nutriční hodnoty balení 80 g: (500 g před vysušením)

  • Energetická hodnota: 316 kcal / 1322 kj
  • Bílkoviny: 34,72 g
  • Sacharidy: 9,36 g
  • Tuky: 13,04 g

LYOfood

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavní jídla
Záruka: 3 roky
Konzument: bez Laktozy, bez Lepku

Historie společnosti LYOFOOD je silně spojena s partnerem spolupráce LYOVITEM - jedním z hlavních výrobců lyofilizovaných bylin, ovoce a zeleniny s více než 20letou zkušeností na trhu. Lyovit použil svou revoluční technologii a know-how k vytvoření prvních lyofilizovaných jídel v roce 1998. Produkt byl pojmenován „Lyofood“ a sportovci ho vřele přivítali. Všechny jejich produkty jsou před vysušením mrazem vařena a ochucena. V balení nejsou žádné umělé přísady, žádné přidané cukry, žádný palmový olej a žádné konzervační látky. Jídlo je vyrobeno ze 100% přírodních surovin.

LYOfood