Edelrid - Cable Comfort 5.0

Kód: 74312
Značka: Edelrid
2 976 Kč 2 459,50 Kč bez DPH
7-10 dní
Můžeme doručit do:
12.10.2020

Ferratový set od Německého výrobce Edelrid. Model Cable Comfort je jejich nejvyšším modelem ferratového setu s daňovými karabinami pro lehčí a bezpečnější přecvakání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Edelrid - Cable Comfort 5.0

Ferratový set od Německého výrobce Edelrid. Model Cable Comfort je jejich nejvyšším modelem ferratového setu s daňovými karabinami pro lehčí a bezpečnější přecvakání. Set má typickou černo zelenou barvu, která charakterizuje výrobce. 

  • Obrtlík u tlumiče pádu eliminuje zamotání smyček při přecvakání jištění.
  • Elastické smyčky pro bližší vzdálenost karabin u lezce.
  • Centrální smyčka je umístěna přímo pod brzdovým tlumičem.
  • Dlaňové karabiny One Touch II, které eliminují skřípnutí prstů mezi karabinu a ocelové lano. 
  • Určeno pro uživatele o hmotnosti 40-120 kg

Technické parametry:

  • Hmotnost: 630 g
  • Splňuje normu: EN 958 / 2017

Edelrid

Doplňkové parametry

Kategorie: Ferratové sety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.63 kg
Barva: Černá, Zelená
 

EDELRID je německá firma s letitou tradicí. Její zrod byl cca před 150 let, kdy Julius Edelmann ve spolupráci s Carlem Ridderem začínají vyrábět copánky a šňůry. V roce 1880 představuje Edelrid své první pletené rybářské vlasce v Berlíně. Během jejich dlouhé cesty firma prošla velkými změnami. Edelrid nyní každoročně produkuje miliony metrů horolezeckých lan. Firma byla prvním výrobcem lan na světě, který zajistil, že všechna jeho lana splňují přísný standard bluesign ®. V roce 1965 uvádí na trh první postroj na lezení - hrudní postroj - a poté vyvíjí první sedací postroj. 

V jejich sortimentu lezeckého vybavení je toho k nalezení mnohem více. Především produkt jménem OHM, který je v poslední době nejžádanějším produktem.

Edelrid