Climbing Technology - Top Shell Slider

Kód: CL1961
2 249 Kč 1 858,68 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.1.2021

Feratový set Climbing Technology Top Shell Slider s postupným uvolňováním - trháním - tlumičem pádu. Normován na váhové rozpětí lezce od 40 kg) až do 120 kg (bez dalšího vybavení).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Climbing Technology - Top Shell Slider

Feratový set Climbing Technology Top Shell Slider s postupným uvolňováním - trháním - tlumičem pádu.

Normován na váhové rozpětí lezce od 40 kg) až do 120 kg (bez dalšího vybavení). Velmi odolné dlaňové karabiny typu K určené pro časté a namáhavé používání, které jsou opatřeny automatickým dvojitým systémem zavírání zámku.

  • Tlumič pádu Slider dobře absorbuje pádovou energii díky postupnému trhání páracího tlumiče
  • Odolné dlaňové karabiny typu K Advance shell
  • Robustní a elastické popruhy
  • Centrální oko, ve kterém jsou připojeny popruhy k páracímu tlumiči, lze použít i jako odsedávací oko
  • Odolná smyčka pro připojení k sedacímu úvazku
  • Nosnost: 40 - 120 kg
  • Hmotnost: 550 g

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ferratové sety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.55 kg
Barva: Černá, Oranžová
Zámek: Dlaňové

Climbing Technology je obchodní značka firmy Aludesign SpA, která působí na trhu více než 25 let. Za tu dobu nasbírala spoustu mezinárodních zkušeností s vývojem a výrobou lezeckého vybavení. Produkty Climbing Technology najdou uplatnění v horolezectví, sportovním lezení, práci ve výškách, v technických, záchranných a rekreačních aktivitách, jako jsou via ferraty a zábavní parky. 

Firma Aludesign SpA používá pro vývoj a výrobu jen ty nejlepší, špičkové materiály a techniky zpracování, díky kterým stanovuje nové standardy v oblasti kvality a funkčnosti výrobků, které plně odpovídají nejmodernějším technickým očekáváním. Poslání firmy Aludesign Spa rozlišuje tři základní cíle: bezpečnost, jednoduchost a funkčnost. V době kdy mnohé značky zadávají výrobu v Asii je značka Climbing Technology výjimkou, všechen hardware vyvíjí a vyrábí ve vlastních provozech/kovárně v Itálii. Každý výrobní proces ve společnosti Aludesign SpA je prováděn v souladu s evropskými směrnicemi a normami , přičemž respektují životní prostředí. Výsledkem mnoha let tvrdé práce vynaložené na výzkum a vývoj jsou například 2 vpravdě revoluční jistítka Alpine-Up a ClickUp – jež byl oceněn cenou Industry Award na veletrhu Outdoor ve Friedrichshafenu 2009.

 

CT