Climbing Technology - Classic K Spring

Kód: CL1273
1 823 Kč 1 506,61 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
3.12.2020

Via Ferrata Set s textilním trhacím tlumičem pádu. Pro kontrolu slouží inspekční okénko pro snadnou kontrolu jestli byl párací tlumič natržen!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Climbing Technology - Classic K Spring

Via Ferrata Set s textilním trhacím tlumičem pádu.

  • Inspekční okénko pro snadnou kontrolu jestli byl párací tlumič natržen!
  • Pod slídovým okénkem je proužek papíru v červené barvě - pokud je přetržen - párací tlumič byl natržen.
  • Elastické popruhy s moderními dlaňovými karabinami "catch free" pro vaše snadné použití.
  • K-TOP SHELL ADVANCE karabiny jsou vybaveny Patentovanou ocelovou vložkou, která je chrání před opotřebením a zaručuje jejich mnohem delší životnost.
  • Via ferrata set je dodáván v textilním transportním obalu.
  • Hmotnost: 450 g

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Ferratové sety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.45 kg
Barva: Černá, Oranžová
Zámek: Speciální

Climbing Technology je obchodní značka firmy Aludesign SpA, která působí na trhu více než 25 let. Za tu dobu nasbírala spoustu mezinárodních zkušeností s vývojem a výrobou lezeckého vybavení. Produkty Climbing Technology najdou uplatnění v horolezectví, sportovním lezení, práci ve výškách, v technických, záchranných a rekreačních aktivitách, jako jsou via ferraty a zábavní parky. 

Firma Aludesign SpA používá pro vývoj a výrobu jen ty nejlepší, špičkové materiály a techniky zpracování, díky kterým stanovuje nové standardy v oblasti kvality a funkčnosti výrobků, které plně odpovídají nejmodernějším technickým očekáváním. Poslání firmy Aludesign Spa rozlišuje tři základní cíle: bezpečnost, jednoduchost a funkčnost. V době kdy mnohé značky zadávají výrobu v Asii je značka Climbing Technology výjimkou, všechen hardware vyvíjí a vyrábí ve vlastních provozech/kovárně v Itálii. Každý výrobní proces ve společnosti Aludesign SpA je prováděn v souladu s evropskými směrnicemi a normami , přičemž respektují životní prostředí. Výsledkem mnoha let tvrdé práce vynaložené na výzkum a vývoj jsou například 2 vpravdě revoluční jistítka Alpine-Up a ClickUp – jež byl oceněn cenou Industry Award na veletrhu Outdoor ve Friedrichshafenu 2009.

 

CT