Beal - Air light

Kód: BEREL
Tip
Značka: Beal
3 501 Kč 2 893,39 Kč bez DPH
2-3 dny
Můžeme doručit do:
21.11.2019

Je dvoudílná bouldermatka skládající se z dvouvrstvé pěny s různou tvrdostí pro ideální tlumení pádu při odskoku. Díky pěně se schopností absorpce pádů se bouldermatka během času i přes časté používání nedeformuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beal - Air light

Je dvoudílná bouldermatka skládající se z dvouvrstvé pěny s různou tvrdostí pro ideální tlumení pádu při odskoku. Díky pěně se schopností absorpce pádů se bouldermatka během času i přes časté používání nedeformuje.

 • Skvělá je její tloušťka 9 cm a 1 m2 dopadové plochy, kterou jistě ocení jak profesionální, tak i začínající boulderisté.
 • Velkou výhodou je její snadná skladnost do transportní plochy, kdy se Vám nabízí 2 způsoby nošení a to v ruce nebo přes rameno.

Vlastnosti:

 • Dvou dílná bouldermatka 1 m2 dopadové plochy
 • Vyrobeno z dvouvrstvé křížené pěny s různou tvrdostí
 • Nízká hmotnostIdeální pro tlumení pádu při odskoku
 • Výška podložky je 9cmI přes časté používání nedochází k její deformaci
 • Potah z RipstopuVhodná i pro začátečníky
 • Dva způsoby nošení - kufr / brašna
 • Držák na boulder kartáček

Technické parametry:

 • Hmotnost: 3,2 kg
 • Rozměry:  100 x 100 x 9 cm
 Beal

Doplňkové parametry

Kategorie: Bouldermatky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.2 kg
Barva: Modrá

BEAL je francouzská rodinná firma, jejíž výrobní tradice sahá až do roku 1951. Zaměřuje se na vývoj a výrobu vybavení pro bouldristy, lezce, horolezce, pracovníky ve výškách a záchranné a ozbrojené složky.

První horolezecké lano BEAL bylo vyrobeno v roce 1976. Přesně po deseti letech , tedy od roku 1986, se stal BEAL díky zkušenostem zakladetele firmy Pierra, nadšení jeho syna Michela, spolupráci s horským vůdcem Yannickem Seigneurem a lezeckou legendou Patrickem Edlingerem, největším producentem horolezeckých lan na světě.

BEAL je skutečný specialista na lana a dlouhodobě určuje vývoj této oblasti. Dynamická lana se vyznačují velmi nízkou hmotností, vysokým počtem pádů, kvalitní impregnací splňující podmínky normy UIAA Water Repellent a revoluční technologií spojení opletu s jádrem UNICORE. U statických lan pak vynikají unikátní vlastnosti jako např. plovoucí statické lano typu A, lana s aramidovým opletem odolávající vysokým teplotám, polyamidová lana s aramidem opleteným jádrem, odolná vůči agresivním chemickým látkám, statické lano certifikované zároveň jako dynamické a další…

BEAL vlastní výrobní závody ve Francii a na Madagaskaru. Jelikož je zřejmé, že výroba lan z polyamidu neprospívá životnímu prostředí, snaží se alespoň omezit dopady na přírodu tím, že recykluje veškerý odpad. Zároveň se v roce 2007 zavázal ve spolupráci s neziskovou organizací „WOOD en stock“ vysadit za každé prodané lano strom v národním parku Andringitra v jižní části Madagaskaru. Doposud bylo vysazeno více než 700.000 stromů.

Beal