MSR - IsoPro 226

Kód: OD2020/27
Výprodej
Značka: MSR
175 Kč –15 %
msr isopro227
175 Kč –15 % 149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2020

Směs isobutanu a butanu (80/20) hoří čistým a stálým plamenem, udržuje vyšší vnitřní tlak a vynikající výkon při nízkých teplotách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MSR - IsoPro 226

Směs isobutanu a butanu (80/20) hoří čistým a stálým plamenem, udržuje vyšší vnitřní tlak a vynikající výkon při nízkých teplotách.  

  • Kartuše mají palivoměr = nákres, podle kterého poznáte, kolik paliva v nádobě zbývá ponořením kartuše do vody.

Technické parametry:

  • Směs: 80/20 isobutan/propan
  • Hmotnost: 226 g

 

MSR

Doplňkové parametry

Kategorie: AKCE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.226 kg
Vařič: Plynový
 

Značka Moutain Safety Research založena v roce 1969 celoživotním lezcem, outdoormanem a inženýrem jménem Larry Penberthy v Seattlu. Společnost je tvořena velmi silným teamem milovníků outdoorových sportů, kteří tvoří produkty značky k dokonalosti. Jejich prací je vytváření, zdokonalování a předávání svých vlastních zkušeností do produktů značky MSR. Funkčnost, jednoduchost a spolehlivost tvoří základní prvky jejich filozofie. Respekt k přírodě a víra k zachování co nejšetrnějšího zacházení vede ke zdokonalování výbavy pro volny čas. MSR je zakládajícím členem pracovní skupiny pro udržitelný rozvoj asociace outdoorového průmyslu. Veškerá produkce pochází z dílen v USA nebo sesterské pobočky v Irském Corku.

V jejich sortimentu naleznete širokou škálu outdoorového vybavení od nádobí po jiné vychytávky co Vás nenechají ve štychu.

MSR