Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Spolupráce
Spolupráce

 

Lokal Blok: S láskou provozujeme jedno z největších bouldrových center v Evropě, a to již od roku 2004. Za tu dobu se z Lokal Bloku stalo oblíbené místo pražských lezců a můžete tu potkat ty nejlepší české závodníky. Naším cílem je ale především nadchnout pro bouldering další kluky a holky, protože bouldrovat... bouldrovat je nejvíc!:) Tenhle sport je cool, bezpečný, levný, provozovat ho můžete venku i uvnitř a navíc získáte nebezpečně hezká těla.

Kromě toho, že si u nás skvěle zalezete, tak vám rádi také poradíme se vším, co s lezením souvisí. Pokud se rozhodnete jít do toho naplno, můžete si objednat jeden z mnoha našich kurzů, buď v partě nebo individuálně. A až objevíte svůj skrytý talent, vyrazíte na naše závody Bouldering Session.

Kdo najde své nadání pro lezení takřka určitě, jsou děti. V Lokal Bloku máme vlastní lezeckou školku i školu, na naše dětské kurzy chodilo loni přes 100 dětí každý měsíc. A navíc už brzy pro ně otevřeme zcela nové prostory. Vezměte své potomky a dorazte, uvidíte sami, jak je lezení chytne. Třeba jednou vyhrají i našeho Pražského opičáka.

 

 

Crux boulder café:

Boulderingová stěna Crux vznikla v létě roku 2011 jako 1. možnost sportovního indoorového lezení pro širokou veřejnost na Karlovarsku. Stěnu najdete přímo v centru Karlových Varů v těsném sousedství Alžbětiných lázní.

Samotná stěna o ploše 130m čtverečních nabízí lezení na všech profilech: od kolmých, více či méně převislých, až po stropní. Zhruba 1500 chytů různých tvarů velikostí i značek zajišťuje kreativitu lezení a komplexní trénink.

Neustále vznikají nové cesty (bouldry), přibývají chyty i samotné profily… Stěna Crux je určena nejen pro profesionální a výkonnostní lezce, ale i hobby lezce a v neposlední řadě začátečníky a děti.

Dále stěnu využívají lidé s různými handicapy jako výborný prostředek k rehabilitaci a návratu do plné formy.

Také sportovci zabývající se jinými sporty většinou jednostranného zaměření, například cyklisté, běžci, lyžaři a další mohou výborně využít kompenzačních účinků lezeckého pohybu na celý tělesný aparát. Lezení rozvíjí sílu a vytrvalost, ale také koordinaci pohybů, flexibilitu a koncentraci. Nabízíme lezení s profesionálním instruktorem, zapůjčení lezecké obuvi, možnost rezervací pro skupiny a to i mimo běžnou provozní dobu, lezení pro školní účely, boulderingové závody pro děti i dospělé.

Součástí je místo pro strečink a posilování. Celé prostory stěny Crux jsou nekuřácké a můžete tak strávit příjemné chvíle po tréninku, nebo jen tak při lahodném čaji, teplém bio moštu nebo vynikající kávě.

Těšíme se na Vaší návštěvu! CRUX